Ezio se vrací zpět v Assassin’s Creed: The Ezio Collection. Ale jen na konzole

Kompletní série s oblíbeným italským asasínem na Playstationu 4 a Xbox One vyjde se všemi rozšířeními, bohužel multiplayer musí hráči oželet.

Už je tomu pět let, co jsme se naposledy vžili do role Ezia Auditore da Firenze. Assassin’s Creed: Revelations byl jeho posledním herním příběhem, od té doby na jeho místo nastoupili další zabijáci v kapucích, žádný ale už nebyl tak úspěšný jako charismatický Ital, kterého poháněla pomsta a smysl pro spravedlnost.

Možná právě proto se Ubisoft rozhodl vydat jeho kompletní příběh i pro moderní konzole. Assassin’s Creed: The Ezio Collection přinese celý balíček i se všemi DLC na PS4Xbox One. Jedinou výjimkou je ale multiplayer, který bude chybět úplně. O kompilaci her pro PC se nikde nemluví, nicméně se předpokládá, že přijde o něco později.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection pochopitelně přijde i s grafickým vylepšením, jenž by se mělo vyrovnat tomu maximálnímu na PC z původní doby vydání. Pod trailerem najdete srovnávací video, kde si můžete ověřit posun ve vizuálu. To vše bude k dostání za 59.99 (zhruba 1600 Kč) už 17. listopadu.

Čtěte také: Jen 35 % filmového Assassin’s Creed se odehrává v minulosti

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.