Obchody lákají na Assassin’s Creed: Empire. Má vyjít v říjnu

Starověký Egypt se nám pomalu odhaluje

Série Assassin’s Creed si na přání Ubisoftu vzala menší pauzu od svého pravidelného vydání. Vývojáři a fanoušci si prostě potřebovali odpočinout, kvalita zabijáků v kapucích již podle komunity nebyla to, co bývala (ačkoliv Syndicate dopadl vesměs dobře). Po loňské náhražce v podobě přihlouplého filmu se letos nejspíše dočkáme nového dílu.

Od září se totiž na internetu objevují náznaky o Assassin’s Creed: Empire. Soudě podle nedávných úniků Ubisoft vyslyšel přání fanoušků a my se konečně podíváme do starověkého Egypta. Nyní navíc olej do ohně dohadů přilil i švýcarský eshop WOG.

Ve své nabídce má položku s názvem Assassin’s Creed: Empire, jenž by měl vyjít v posledním čtvrtletí roku 2017, nejspíše v říjnu. Více informací web bohužel neprozradil, stránku se hrou ale stále nesundal. Je to celkem překvapivé, většinou se obchody snaží svou chybu s neoznámenou hrou co nejrychleji skrýt.

Snad se jedná o opravdový titul a Švýcaři nás netahají za nos. Egypt je hned po Japonsku podle fanoušků nejlepší destinací pro asasíny a my s nimi jen souhlasíme. Žádnou hru, ve které bychom se mohli kočkovat s faraóny, si totiž nepamatujeme.

Čtěte také: Je tohle Assassin’s Creed Empire? Údajný leak potvrzuje starověký Egypt

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.