Assassin’s Creed Identity vrátí hráče do renesanční Itálie, ale pouze na iOS

Nostalgický návrat čeká pouze majitele jablíčkářských mobilních zařízení.

Naše divoké spekulace, kde by se mohl odehrávat další díl Assassin’s Creed (v potaz byl antický Řím a Egypt), se vyplnily tak nějak zčásti. Není to dlouho, co vývojáři slůvkem zmínili, že by se rádi vrátili do Itálie, tedy nejoblíbenějšího settingu podle hráčské komunity.

No, PCčkaři i konzolisti asi zůstanou chladnými. Assassin’s Creed Idenity se opravdu vrátí do renesanční Itálie, ovšem pouze na mobilních zařízeních od iOS, tedy iPhony a iPady. Další velká hra z této série se tedy zřejmě opravdu objeví až příští rok, pokud nemá Ubisoft schované eso v rukávu na letošní E3.

Identity nabídne čtyři různé herní třídy, od specialistů na boj zblízka až po tichošlápky. Hlavní děj by se měl točit kolem tajné templářské organizace The Crows, kteří jsou kousek od dalšího artefaktu První civilizace. Sbírání fragmentů Animu a další vedlejší aktivity jsou již samozřejmostí.

Žmatlat po displeji budete moci už tento měsíc, konkrétně 25. února. Cenovka je stanovena na necelých $5, což asi nikoho neurazí. Androidisti si budou muset počkat.

 

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře