Battlefield 1 láká na letecké mise i arabské povstání na Sinaji

První světová válka nebyla jen o zablácených zákopech.

S blížícím se datem vydání Battlefieldu 1 nabírají novinky okolo hry na intenzitě a poctivě krmí natěšené hráče novými informacemi a videi. Nejnovější dvojice teaserů neukazují blátivá bojiště tehdejší Evropy, nýbrž méně známé příběhy první světové války.

První ukázka se zaměřila na story dvou kamarádů, kteří byli přiděleni k průzkumné peruti britských dvojplošníků. Kapitola „Friends in High Places“ tedy dává tušit, že se většina misí bude odehrávat vysoko nad zákopovou válkou. Protivníky budou samozřejmě němečtí letci a možná potkáme i legendární letecké eso – Manfred von Richthofen, přezdívaný též jako Rudý baron. Doufejme, že ovládání letadel nebude tak zmatené jako v multiplayerové betě.

Druhý teaser se věnuje méně známé, ale velice významné události první světové války – námořní invazi na Sinajský poloostrov a arabskému povstání proti Turecku. Zde není jasné, za koho vlastně budete hrát, s naprostou jistotou se ale ve hře potkáte s britským vojákem Thomasem E. Lawrencem, známým jako Lawrence z Arábie. Ten totiž v odboji sehrál klíčovou roli. V kampani „The Runner“ na Sinaji si tak užijete všech chutí partyzánské války a stanete se svědky důležitých událostí na Blízkém východě.

Na oba teasery se můžete podívat níže. Takže jen pro připomenutí – Battlefield 1 vychází již 21. října.

Čtěte také: Prolog k Battlefieldu 1 ukazuje hrůzy první světové války v celé své kráse

Zdroj:

VG247

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.