Beta Star Wars: Battlefront 2 odstartuje již tento týden. Rozjedete ji?

Nechť vás během bety provází Síla

Máte za sebou betu druhoválečného Call of Duty: WW2? Připravte se na další nášup – tentokrát ovšem vyměníte Thompsony za blastery a světelné meče. Datum vydání Star Wars: Battlefront 2 se pomaličku blíží a vývojáři potřebují otestovat, zda vesmírné přestřelky pošlapou bez problémů. Takže kdy, kde a jak?

Ze všeho nejdřív to nejdůležitější. Otevřená beta pro veškeré hráčstvo na PC, XONE a PS4 odstartuje v pátek 6. října v 10:00 středoevropského času. Pokud ovšem patříte mezi pařany, kteří si Star Wars: Battlefront 2 předobjednali, můžete naskočit do svého X-Wingu již tuto středu, rovněž od 10:00. Testovací seance pak skončí pro všechny v pondělí 9. října v 18:00.

To bychom měli čísla. Co se týče samotného obsahu betaverze, DICE na něm rozhodně nešetří. Můžete se těšit třeba na režim Galactic Assault, v němž se poperete o planetu Naboo – pokud jste nezaspali výživné gameplay záběry z letošní E3, víte, do čeho jdete. Přestřelku s droidy doplní vesmírná bitva o Fondor, kterou jsme si pro změnu vyzkoušeli před více než měsícem na Gamescomu (dojmy přineseme již brzy).


Neméně lákavě zní i Strike mód v sídle Maz Kanaty na planetě Takodana (z Epizody VII) a singleplayerové Arcade mise v Theedu, hlavním městě planety Naboo. Společně s tímto obsahem přijdou i denní výzvy a achievementy. Zatím není jisté, kolik místa zabere chystaná beta, vzhledem k obsahu si ale nechejte v rezervě zhruba 15-20 GB. Stejně tak si zkontrolujte, zda testovací víkend vůbec rozdýchá vaše mašina, pokud nejste z řad konzolistů:

Minimální požadavky
Operační systém: Windows 7 a novější (64-bit)
CPU: Intel Core i5 6600K nebo AMD FX-6350
Grafická karta: Nvidia GTX 660 nebo AMD Radeon HD 7850 (s 2 GB VRAM)
RAM: 8 GB

Doporučené požadavky
Operační systém: Windows 10 (64-bit)
CPU: Intel Core i7 6700 nebo AMD FX 8350 Wraith
Grafická karta: Nvidia GTX 1060 (3 GB VRAM) nebo AMD RX 480 (4 GB VRAM)
RAM: 16 GB

Hardwarové nároky nejsou kdovíjak přísné, což byl případ i loňského Battlefieldu 1, který šlapal skvěle i na starších sestavách. Na Gamescomu nás vesmírná řežba bavila královsky, tudíž se těšíme na rychlé repete. Star Wars: Battlefront 2 vychází 17. listopadu, pro majitele Delux edice už o čtyři dny dříve.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Stahujte kompletní season pass ke Star Wars: Battlefront

Zdroj:

VG247

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře