Blizzard zakročil proti pornu Overwatch – muselo zmizet z internetu

Fanoušci se lechtivých scén opravdu nebojí. Zato vlastník práv trošku ano.

Jelikož se na internetu pohybuje spousta úchylů s opravdu pozoruhodnými choutkami, bylo jen otázkou času, kdy se s vydáním Overwatche objeví i její první parodie s erotickým obsahem.

O jednu z nich se postaral uživatel Redditu s přezdívkou Spornm, který pro svou tvorbu využil Source Filmmakeru a výsledný projekt zveřejnil na jedné z největších pornostránek. Video se však na tomto portálu pro dospělé dlouho neohřálo a už bylo zablokováno. Jako důvod stránka uvedla použití obsahu třetích stran, jak můžete vidět sami na přiloženém důkazu od zmíněného uživatele.

Obdobná věc se stala i jinému pokušiteli s trochu rozdílným videem, které umístil na Gfycat. Opět to netrvalo dlouho a video bylo staženo z portálu s totožným důvodem. O odstranění videa se ale nepokoušel samotný Blizzard, ale společnost Irdeto, jenž se zabývá ochranou digitálních platforem.

Je možné, že Irdeto převzala iniciativu v této věci bez vědomí Blizzardu, díky čemuž se vyskytla teorie, že má herní gigant jakousi smluvní dohodu s touto bezpečnostní společností.

Zdroj:

PCGamer

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.

2 komentáře

  1. Imho, je jen otázkou času kdy se objeví zase.

    Odpovědět
    • Co je jednou na internetu, zůstane na internetu, tak už to prostě je. 😀

      Odpovědět

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerům se to líbí: