Blizzard změnil kontroverzní pózu v Overwatch

Místo údajně problémové pózy Tracer s pozadím Blizzard přidal pózu inspirovanou obrázkem pin-up girl.

Není to ani týden, co hlavní vývojář Overwatch Jeff Kaplan reagoval na problémy jednoho fanouška s pózou pro Tracer. Kvůli tomu se na vývojáře sesypalo neuvěřitelné množství kritiky ohledně jejich rozhodnutí danou pózu odstranit.

Jak je ale vidět, tým se s problémem vypořádal vtipem sobě vlastním a vítězné postavení Tracer místo odstranění jen pozměnili. Problémové pozadí Tracer sice už nebije tolik do očí, stále je ale vidět a je možné, že ustarané matky naštve ještě více než ten původní.

Jak zvídaví hráči na Twitteru zjistili, nová póza je totiž vytvořena podle obrázku pin-up girl, jenž se během druhé světové války lepily na bojová letadla a bombardéry. Tentokrát sice není tolik vyzývavá, ale rozhodně s ní mravokárci spokojeni nebudou. Snad podobné odhodlání zlepšovat Overwatch Blizzardu vydrží i nadále.

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.