Call of Duty: Modern Warfare Remastered? Možná vyjde tento měsíc

Obchody zase leakují

Vydání Call of Duty: Infinite Warfare doprovázely ne zcela přívětivé podmínky. Za své mluví miliony dislajků u trailerů a naštvaní fanoušci. Velký podíl na vlně nevole mělo Call of Duty: Modern Warfare Remastered, které se Activision rozhodl přibalit jen k drahé edici nejnovějšího dílu.

Již od vydání se ale spekulovalo, zda se remaster někdy dostane do obchodů samostatně. Spousta hráčů se prostě rozhodla, že si nový díl raději nekoupí a raději počkají na samostatné vydání. Nyní to vypadá, že se již brzy dočkají.

Na začátku května se totiž objevily spekulace, že remaster Modern Warfare vyjde 20. června. Nyní toto datum potvrdila i japonská odnož Amazonu, která stejné datum uvádí u PS4 verze hry. Překvapivě má stejné datum i kopie pro Xbox One, i když měla mít měsíční zpoždění.

Jedná se ale o dovoz ze Severní Ameriky, může se proto jednat jen o chybu na straně Amazonu. O PC verzi kupodivu nevyhřezla ani jedna zmínka, což se divíme. Přeci jen je hráčská základna původního Modern Warfare je stále aktivní a menší facelift by ničemu neuškodil.

Čtěte také: SOUHRN: Call of Duty: WW2 přinese autentickou kampaň, rozloučí se s autohealem

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
Facebook komentáře