Conan Exiles se prodalo přes 320 tisíc kopií. Nyní má i modovací nástroje

Nahota dělá svoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Survival akce Conan Exiles slaví nenadálý úspěch. Během jednoho týdne se jí prodalo přes 320 tisíc kopií. Hra nyní dominuje na předních příčkách žebříčku celosvětově prodávaných her na Steamu a nově také dostala nástroj pro tvorbu modů.

Jsme opravdu vděčni za tak úspěšný start v Conan Exiles. Funcom si za posledních pár let prošel náročnými obdobími. Do hry jsme investovali mnoho času a úsilí, z čehož jsme byli ve velkém napětí. Proto je tato zpráva opravdu povzbuzující pro každého, kdo tady pracuje.“  poděkoval v tiskové zprávě výkonný ředitel společnosti Rui Casais.

V oznámení zároveň ujišťuje, že hra nezůstane v „nekonečném“ předběžném přístupu, ale že ji dotáhnou do plnohodnotné verze, která osloví velkou skupinu hráčů. Svůj přesný vývojový plán představí ke konci února na letošním Game Developers Conference.

Funcom nově také vydal i Dev Kit, v němž můžete především vytvářet herní modifikace do Conan Exiles. Na internetu se vzápětí začaly objevovat různé herní mody, a jak už to tak u moderů bývá, jde především o bizarní obsah. Jasně, najdou se i obrovské genitálie.

Dev Kit je ke stažení v Epic Games launcheru. Většinou vytvořených modů pak můžete najít na Steam Workshopu. Conan Exiles je k mání v předběžném přístupu na Steamu za 30 éček. Na Xbox One dorazí letos na jaře v rámci programu Game Preview. Na Playstation 4 verzi se také pracuje, datum jejího vydání ale není ještě známo.

Čtěte také: Far Cry Primal bude díky survival módu realističtější

Zdroj:

2p.com

Tomáš Mlejnek
お前はもう死んでいる
Facebook komentáře