Prosklené boky i lepší proudění vzduchu. Cooler Master uvádí novou počítačovou skříň

A nabízí tunu místa pro větší větráčky

Hledáte pro svůj hardware nový domov s prosklenými boky, RGB podsvícením a dobře řešeným prouděním vzduchu? Společnost Cooler Master uvádí na trh novou počítačovou skříň MasterCase H500P, která by měla všechny tyto podmínky splňovat. A jako bonus má tunu prostoru pro větší větráčky.

Futuristický vzhled MasterCase H500P se speciálně upravenými mřížovými lištami na přechodech se inspiroval bývalou sérií počítačových skříní „AirFlow“. Monumentální dojem doplňují dva 200mm podsvícené ventilátory, které lze umístit na přední nebo vrchní stranu. Do skříně lze přitom umístit až 360mm ventilátory a uživatelům je tak k dispozici dostatečný prostor pro větší radiátor vodního chlazení.

Bočnice ze světle šedého tónovaného tvrzeného skla a přední a vrchní plastový panel umožňují jasný pohled na komponenty a dokreslují elegantní vzhled skříně. Cooler Master MasterCase H500P nabízí přizpůsobitelný box na napájecí zdroj, kryt výřezu CPU a odnímatelný krycí panel pro vedení kabelů.

Dva PCI sloty na zadní straně umožňují vertikální montáž grafické karty bez nutnosti použití dodatečného držáku. Nutností je však použití speciálního kabelu, který je prodáván samostatně. Cooler Master MasterCase H500P bude v prodeji od konce října za doporučenou koncovou cenu 4200 Kč s DPH v České republice a 149,99 euro s DPH na Slovensku.

Čtěte také: Odolnost vůči vodě i podpora aplikací. SteelSeries Apex 150 je již v prodeji

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
Facebook komentáře