Mobilní „World of Wacraft“ k nám dorazí do dvou měsíců. Dostane nové jméno

RIP Gameloft

UPDATE: Vydavatel NetEase North America dnes spustil předregistraci pro uživatele Android a iOS. Hráči z Austrálie, Nového Zélandu, Malajsie a Filipín už mohou nyní hrát anglickou verzi. Další země budou povoleny brzy.

Minuly měsíc jsme se podrobně věnovali čínskému MMORPG Land of Glory, které je často označováno jako World of Warcraft pro mobilní telefony nebo nástupce Order & Chaos 2: Redemption. Díky silnému odhodlání luštit informace z rozsypaného čaje a neustálému spamování místního vydavatele hry vám opět přinášíme další exkluzivní informace o této hře.

Zjištěné novinky se už naštěstí týkají našeho, tedy západního trhu. Hra si tady projde hned několika změnami. Na rozdíl od čínské verze, která je momentálně hratelná v otevřené betaverzi, bude mít ta tuzemská hned několik odlišných prvků.

Tím nejvýraznějším je samotný název hry. Přestože v Číně mají jak název v čínštině, tak i v samotné angličtině (Land of Glory), zde dostane zcela nové jméno. Tím nebude už žádná „Země slávy“, ale Crusaders of Light.


Nejvíce žádanou informace je hlavně datum uveřejnění hratelné verze na tento trh (anglická beta by měla vyjít každou chvíli). I když jsme minulém článku mluvili o zhruba čtyřech měsících, tak pravda je nakonec jiná – ještě lepší. Crusaders of Light bude hratelný už během dvou následujících měsíců, takže v květnu nebo červnu si připravte nabité powerbanky – dle očekávání hra hodně žere baterku.

Cross-platformové hraní přijde rovněž v jiné formě. Nejprve u nás vyjde iOS (App Store) a Android systémech (Google Play), verze na PC je také v plánu, ale přijde v později. Zatímco v Číně cross-platformové příliš nedodržují (Android má vlastní servery), tady budou všechny platformy opravdu propojené.

This slideshow requires JavaScript.


Pokud jste se náhodou probojovali skrz kupu nesrozumitelné čínštiny a hrajete tamější verzi, tak vás určitě bude zajímat možnost přemístění postavy. Na tuto otázku vydavatel aktuálně nezná odpověď, ale pravděpodobně všichni začnou nanovo.

Poslední novinka se týká budoucích prvků a možností hry. Potvrzeny jsou kosmetické úpravy jak postav, tak itemů (transmog). Brzy bychom se měli dočkat i čtvrtého hratelného charakterů. Jestliže se nebojíte zrádných východoasijských znaků, můžete si iOS, Android či PC verzi stáhnout na oficiálních stránce.

Zdroj:

vlastní

Tom Mlejnek
お前はもう死んでいる
Facebook komentáře