Další beta Overwatch poběží již tento víkend

Všech 21 hrdinů a tři mapy si opět vyzkouší jen PC hráči, majitelé PS4 a Xbox One bohužel musí počkat na konzolovou betu příští měsíc.

Blizzard je při rozdávání přístupů do bety Overwatch hodně přísný, stejně jako tomu bylo před 3 lety s jejich karetní hrou Hearthstone. Do bety se nedostane jen tak někdo a navíc servery pro hru běží jen ve vymezených časech.

Právě jedno z takových šťastných období bude i tento víkend. Servery se zapnou 15. dubna v 18:00 a poběží až do pondělních 6:00. Stejně jako v předchozích případech se test odehraje jen na PC, majitelé konzolí naneštěstí opět ostrouhají a budou muset počkat na velký test v květnu.

Blizzard souběžně do bety přizve i další hráče, takže pokud jste si o svůj ještě nezažádali, máte nejvyšší to udělat na oficiálních stránkách hry. Pokud se nějakým zázrakem poté dostanete mezi hrstku vyvolených, hra pro vás bude dostupná ke stažení v Battle.net klientovi.

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.