Diablo 2 dostal nový patch – poslední obdržel před čtyřmi lety

Šestnáct let stará hra se dočkala nové záplaty.

Kolem hack & slash RPG Diablo 2 se stále točí poměrně velká a aktivní komunita, přestože už hře táhne na šestnáct let. Ani její stáří neodrazuje vývojáře z Blizzardu k tomu, aby hru nadále vylepšovali.

Diablo 2 se tak nedávno dočkal nového patche, který řeší kompatibilitu s novými systémy a ovladači, dále pak řeší lepší konektivitu při coop hraní. To je rozhodně milé překvapení pro ty, kteří si chtěli zopakovat dny strávené frenetickým klikáním.

Blizzard vloni hledal nové spolupracovníky do svého týmu, který se měl starat o provozuschopnost jejich starých her. Původně si však herní obecenstvo (včetně nás) myslelo, že chystají přímo remake legendárních klasik z jejich portfolia. Tyto domněnky však byly brzy vyvráceny.

diablo 2

 

Zdroj:

VG247

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.