E3 2016: Doom dostal časově omezené demo, dočká se obsahu zdarma i VR verze

Z moderní reinkarnace pekelného Dooma jsme byli nadšení, jak se můžete dočíst v recenzi od Martina. Radost ovšem nekončí – Bethesda hodlá zásobovat hru nejen novým obsahem v podobě lepších nástrojů do editoru či map zdarma.

Překvapivě uvolnili i časově omezené demo hry. V něm si můžete vyzkoušet první úroveň Dooma plnými doušky, máte ovšem čas jen do konce tohoto týdne. Pokud jste doposud váhali s koupí, může být demo rozhodujícím pírkem na vahách.

Vývojáři chtějí rozšířit multiplayer o několik nových režimů již příští měsíc – dočkáte se Classic Deathmatch, Capture the Flag a Capture & Hold. První DLC s názvem Unto the Evil bude taktéž ryze multiplayerové a nabídne trojici nových map, novou postavu Harvestera a výbavu.

Na cestě je i VR verze Dooma pro HTC Vive, o datu vydání ale neřekli ani slovo. Dočkat bychom se jí mohli ale buď letos, nebo na jaře příštího roku.

Přehled veškerého dění z E3

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře