E3 2016: Hackování, parkour i stealth – podívejte se, jak se hraje Watch Dogs 2

Nový hrdina Marcus Holloway oproti svému předchůdci zvládá hackovat auta, drony a rozhodně se nebojí trošky assassínského parkouru.

Ubisoft si s oznámením Watch Dogs 2 týden před E3 udělal trošku ostuduNa své konferenci to ale francouzský vydavatel vzal s klidem, moderátorka Aisha Tyler si z celé kauzy během večera dokonce utahovala. Navíc jsme se dočkali nových gameplay záběrů a akčního traileru.

V obou případech nám hrdina Marcus Holloway předvádí své hackerské schopnosti. Ať už se jedná o zaparkovaná auta, stavební jeřáby nebo maličké drony, pro našeho hackera to není problém. Nový hlavní hrdina ale není jen technicky nadaný.

V traileru je krásně vidět, že i Marcus se něco přiučil od assassínské série a předvádí velmi akční parkour. Stejně jako v prvním díle, bude jen na nás, jakým způsobem misi splníme, takže i tentokrát si osaháme nemalý arsenál zbraní. Naším nejvěrnějším společníkem by tentokrát měla být kulečníková koule na laně, kterou si Marcus vytvořil sám podle návodu na internetu.

Watch Dogs 2 zatím vypadá hodně zajímavě, i když se od prvního dílu v mnoha ohledech hodně distancuje. Jestli to je pro Ubisoft správný krok, uvidíme na vlastní oči už 15. listopadu na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Přehled veškerého dění z E3

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
Facebook komentáře