E3 2017: BioWare „odhalil“ novou sci-fi akci Anthem. Více ukážou ještě dnes

Takové představení-nepředstavení

Před několika měsíci se internetem začala šířit nadějná zpráva o možném představení nové herní značky od BioWare. Dny plynuly a oficiální oznámení stále v nedohlednu, až den před samotnou E3 se tato informace potvrdila a my jsme se konečně v rámci EA Play dočkali… no, krátkého traileru na Anthem, který vyvolal ještě více otázek, než kolik jich zodpověděl.

I když toho BioWare moc neukázal, neodešli jsme úplně s prázdnou. Hádankovité video se záběry na roztodivnou faunu, flóru i vesmírný obleček odhalil alespoň samotný název hry – Anthem. Záběry také potvrdily dřívější spekulace, že půjde o sci-fi žánr namixovaný s post-apo tématikou, což do jisté míry připomíná Destiny. Vzhledem k tomu, že podle prvních informací půjde o MMO, nikoliv singleplayerové RPG, je přirovnání k akci od Bungie a Activisionu zcela na místě.

Kryptický trailer mluví uctivě o jakési „zdi“, která chrání civilizaci před vším zlým, co leží na druhé straně (PC Gamer trefně komentuje, že se dočkáme vesmírného Attack on Titan). Závěrečná věta „tam venku, buď žiješ s rozhodnutími, které si udělal, nebo zemřeš se snahou je změnit“ pak naznačuje, že by se hra měla nést v duchu seriálu Game of Thrones, a s ničím si tedy nebrat servítky. Oficiální Youtube kanál tvrdí, že hra vyjde na jaře příštího roku.

Pořádného odhalení bychom se měli dočkat už v noci 11. června na konferenci Microsoftu, kde budou na Xboxu One (nebo Projectu Scorpio) demonstrovat gameplay hry. Také zde vykrystalizuje, zda půjde o xboxovou exkluzivitu, nebo se hra objeví i na PC a dalších platformách.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 6BRHG-VIA3V-EGWWF

Zdroj:

Youtube

Tom Mlejnek
Jím šmakulády, píšu o hrách a mám hustou kočku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.