Call of Duty: WW2

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

E3 2017: Podívejte se na lítou řež z multiplayeru Call of Duty: WW2

Pro všechny, co milují cinknutí z Garandu

Návrat do druhé světové války je splněným snem nejednoho fanouška Call of Duty, alespoň soudě podle reakcí herní komunity na oznámení letošního dílu. Ten vycenil zuby během E3 konference Sony a pochlubil se celkem povedeným trailerem z multiplayerové složky.

Žádné jetpacky, běhání po zdech a podobné vymoženosti posledních několika dílů. Call of Duty: WW2 vás pošle do bitevní vřavy se starými dobrými flintami proti obdobně vybaveným protihráčům. Jak naznačuje trailer níže, o velké přestřelky v troskách francouzských měst ani komorní souboje v úzkých zákopech nebude rozhodně nouze.

I v multiplayeru se podíváte do rozbombardované Normandie či zasněžených Arden. V rámci některých speciálních režimů budete skákat z padáků i kropit nepřátele kulometem na Shermanovi, což zní jako milé zpestření jinak předvídatelné hratelnosti. Multiplayerových režimů bude několik a ne vždy půjde o co nejvyšší počet fragů.

Call of Duty: WW2 také nabídne systém tříd ve formě specializovaných divizí. To má přinést na bitevní pole nějakou variabilitu, dočkáme se tak řadových pěšáků se samopaly, expedičních jednotek s brokovnicemi a otravně účinných sniperů.

Sledgehammer Games plánují na 25. srpen uzavřenou multiplayerovou betu, ovšem pouze pro ty, co si hru předobjednali. Ostatní si budou muset počkat do oficiálního data vydání Call of Duty: WW2, které spadá na 3. listopadu.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 6M4D8-XHZDY-2Z2K9

Zdroj:

Tisková konference Sony

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře