Dishonored: Death of the Outsider

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

E3 2017: Zabiják Daud se vrátí v Dishonored 2: Death of the Outsider

Shall we gather for whiskey and cigars tonight?

Zdatní vývojáři z Arkane Studios letos vydali skvělou FPS akci Prey. To však neznamená, že by zapomněli na svou stealthovou božárnu z loňska. Právě Dishonored 2 se brzy dočká vydání prvního DLC Death of the Outsider.

Loňský díl nezažil zrovna perfektní start, přesto se jednalo o zatraceně dobrou hru. Po vzoru prvního dílu se tak brzy dočkáme hutného DLC se zabijákem Daudem v jedné z hlavních rolí, byť s několika rozdíly. A nejde jen o to, že Daud pěkně zestárnul.

Zaprvé se bude jednat o samostatný jednodílný přídavek. K jeho zakoupení a spuštění tedy nepotřebujete základní hru, jako tomu bylo v roce 2013. Dobrou zprávou je, že Bethesda trvale zlevnila Dishonored 2 a nabízí jednotný balíček i s DLC za původních €60.

Za druhé si příběhem bonusového přídavku neprojdeme v roli Dauda. Místo něj budeme ovládat jeho nástupkyni Billie Lurk, která se kromě pěkně ostrého meče může chlubit magickou rukou i okem. Prostě perfektní arzenál na nejtěžší vraždu, jež nejlepší zabiják kdy provedl.

Vydají se totiž zabít Outsidera, mýtickou bytost rozdávající magické schopnosti. Oba věří, že je zodpovědný za největší tragédie v říši a je potřeba se ho zbavit. Kreativní ředitel Harvey Smith již na Twitteru přiznal, že se nebude jednat o konec série a případná smrt Outsidera neznamená konec magie.

Už teď se nemůžeme dočkat, jak se vývojáři s touto zápletkou poperou. Na vlastní klávesnice a ovladače se přesvědčíme 15. září na PC, PS4 a Xbox One.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: ZW3TX-NB35D-62X98

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
Facebook komentáře