E3 2017: FIFA 18 opět přinese příběhový mód. Kromě verze pro Nintendo Switch

Není roku bez fotbalové hry

Náš herní vesmír pracuje se třemi nekonečnými jistotami: lidskou stupiditou, bezplatným trialem pro WinRar a sportovním blokem na konferencích EA, který většinou skončí ukázkou lepších animací lepších animací noh a realističtější fyziky míče. Letošní ročníky evergreenových sportovních her ale dostanou i něco navíc.

FIFA 18 se letos vrátí s příběhovým módem The Journey. Opět se ujmete role fotbalisty Alexe Huntera, s nímž se pokusíte probojovat do vyšších příček fotbalové ligy. Kampaň Hunter Returns naváže na události z předchozího ročníku, samotný příběh ale nebyl kdovíjak hvězdný a rozhodně nepatří mezi důvody, proč si zpětně koupit FIFA 17.

Fandové fotbalové série mnohem lépe slyší nové a dokonalejší animace hráčů, které díky aktualizovanému Frostbite enginu slibují novou úroveň responzivity. Hlavní tváří FIFA 18 je portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo. Hra by měla být dostupná s předstihem pro předplatitele EA a Origin Access od 21. září.

Co se týče verze pro Nintendo Switch, ta musí oželet příběhový režim The Journey, Mimo to ale nabídne zbytek obsahu, přizpůsobený pro hybridní konzoli od Nintenda. Zakopat si můžete s kamarády přes internet i v lokálním mulťáku, v doku i v tabletovém režimu, s jediným Joy-Conem či na gamepadu. Možností, jak si užít fotbal, bude více než dost.

FIFA 18 vyjde 29. září tohoto roku pro PC, PS3, PS4, X360, XONE a již zmíněné Nintendo Switch.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 3BYJ4-0VBGC-GKY65

Zdroj:

Tisková konference EA

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře