E3 2017: Sledujte živě tiskovou konferenci Ubisoftu

Očekáváme asasíny, fanatické rednecky i prdy

Začíná jedna z nejzásadnějších herních akcí na světě! Sledujte s námi E3 2017 a vyhlížejte naše články – nejenže je budeme sypat jako z pytle, v každém ale navíc najdete Steam klíč k náhodné hře! Více speciální E3 soutěži se dozvíte zde, souhrnnou stránku se všemi letošními E3 články pak zde.

Co má letos Ubisoft za lubem? Úvodní taneční show je téměř tutovka, ale tušíme, že vás Just Dance 2017 asi moc netáhne. V tom případě očekávejte tradičních nálož velkých titulů s otevřenými světy, kterým letos bude kralovat Far Cry 5 a Assassin’s Creed Origins.

Zatímco první jmenovaný titul se dočkal odhalení už před několika týdny, asasínský výlet do starověkého Egypta si musel počkat na premiéru až na konferenci Microsoftu. Věříme, že se během ubisoftí tiskovky uvidíme několik dalších záběrů ze hry.

Zcela určitě se na konferenci ukážou i malí spratci ze South Parku. The Fractured But Whole musel přetrpět dva odklady, letos by snad měl vyjít bez dalších problémů. Pokud vývojáři ukážou čerstvý gameplay trailer plný prdů, postižených Flashů a teplých rybiček, zlobit se určitě nebudeme.

Co dál? The Division, GR: Wildlands i R6: Siege zřejmě dostanou něco prostoru v programu, jelikož všechny tři tituly očekávají nový dodatečný obsah. Crossover Maria a Rabbids nás upřímně moc nebere, Steep stejně tak, tudíž může ještě zazářit leda The Crew 2. Nebo nějaká zbrusu nová značka, pokud se Ubisoft rozhodne pro nějaké překvápko. Trošku v to doufáme.

Konference začne ve 22:00 našeho času a můžete ji sledovat zde v článku či na portálu Twitch.

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: GWQMG-CKYFV-FP7FA

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
Facebook komentáře