HRA ZDARMA: Přidejte si kultovní první Fallout na Steam. Máte čas jen do rána

Dožeňte si herní vzdělání

Dnešní #HerníNarozeniny na facebooku jsme věnovali především legendární strategii Age of Empires 2, výročí ale slavilo více her. Přesně před 20 lety třeba vyšel první díl kultovního postapokalyptického RPG Fallout, který nyní můžete získat zcela zdarma na Steam.

Přestože nové díly z dílen Bethesdy rozhodně patří k povedeným hrám, nemálo hráčů nedá dopustit prapůvodní Fallout od studia Interplay. Komplexní tahové RPG v prostředí radioaktivní Pustiny letos slaví své 20. narozeniny a vlastníci práv ke značce se rozhodli toto výročí oslavit rychlou rozdávačkou.

Jak hru získat? Stačí, když zajdete na steamové stránky Falloutu a jednoduše si ho přidáte do své knihovničky. Pak už vám z ní neuteče. Jen tradičně upozorňujeme, že jde o časově omezenou nabídku – hru můžete získat zdarma do nedělního rána. V 9:00 už naskočí tradiční desetieurová cenovka.

Pokud by vám to nestačilo, na naší speciální stránce najdete další hry zdarma i aktuální herní soutěže. Takovou možnost vyhrát Divinity: Original Sin 2 si snad nechcete nechat ujít, ne?

Čtěte také: HRA ZDARMA – Otestujte battle royale ve Fortnite. „Kopírka PUBG“ je nyní volně ke stažení

Zdroj:

Steam

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz