Far Cry Primal nás přenese do pravěku

Z tropických ostrovů a Himalájí se přesouváme hluboko do minulosti. Je libo mamutí stejk?

A je to tady! Po několikahodinovém čekání se na včerejším streamu Ubisoftu objevil trailer, který definitivně potvrdil existenci hry Far Cry Primal, o níž se v posledních hodinách spekulovalo. Místo šílených či metrosexuálních antagonistů se zde dočkáme šavlozubých šelem a chlupatých mamutů.

Far Cry Primal přenese hráče do doby ledové, v níž coby člen prehistorické kmenové tlupy jednoduše bojujete o přežití – tedy lovíte zvěř, sbíráte bobule, vyrábíte si z kožichů jednoduché ohozy a další úkony typické pro survival žánr.

Po vzoru velkým her od Ubisoftu by nový Far Cry měl taktéž nabídnout velký otevřený svět. Co se týče příběhu, neví se vůbec nic, byť pravda, že asi nemůžeme očekávat žádné rozvětvené scénáře a košaté dialogy.

Dle všeho ale půjde o spin-off, čímž byl i osmdesátkově ujetý Far Cry: Blood Dragon, plnohodnotného pátého dílu se dočkáme až za pár let. Far Cry Primal by naopak měl vyjít 23. února příštího roku na současnou generaci konzolí a PC.

 

 

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.