Nová grafárna na obzoru. GeForce GTX 1070 Ti jde do prodeje 2. listopadu

Pořádný výkon na zimní večery

Právě včas před vánočními svátky přidává společnost NVIDIA do svého portfolia herních grafických karet s architekturou Pascal zcela nový model GeForce GTX 1070 Ti. Výkonově se řadí mezi grafické karty GeForce GTX 1080 a 1070 a bude globálně dostupná 2. listopadu.

Grafická karta je založena na cenami ověnčené GPU architektuře Pascal, disponuje 2 432 jádry a 8 GB pamětí běžících na 8 Gbps s totální propustností 256GB/s. Přináší tak dvakrát více výkonu než legendární GeForce GTX 970.

Také nabízí dostatek prostoru pro navýšení základních frekvencí a hráči se tak mohou těšit na skvělé možnosti přetaktování. Partnerští výrobci postavili grafické karty s výkonným napájením i chlazením tak, aby bylo možné bez obtíží posunout výkon nad rámec výrobního nastavení.


GeForce 1070 Ti nabízí tradičně podporu DirectX 12, HDR a dostatek výkonu pro populární herní tituly jako Destiny 2, Shadows of War, Star Wars Battlefront II a PlayerUnknown’s Battlegrounds. Stejně tak si hráči vychutnají ničím nerušený zážitek z VR. Model bude od 2. listopadu v prodeji napříč 238 státy a teritorii po celém světě od partnerských výrobců, jako jsou ASUS, Colorful, EVGA, Gainward či MSI.

Doporučená cena GeForce GTX 1070 Ti začíná na 12 299 Kč v České republice a 473 euro na Slovensku. Zájemci o NVIDIA Founder’s Edition této karty si ji mohou předobjednat v elektronickém obchodě na stránkách NVIDIA, případně i dalších prodejců.

Čtěte také: Konec studia Visceral? Jen rána z milosti od EA, vysvětluje bývalý vývojář

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění (inzerce)

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz