Výbava na LANky? Genesis představuje klávesnici Thor 300 TKL

Bez numerických kláves, nastavitelným podsvícením

Genesis představuje klávesnici Thor 300 TKL. Svými rozměry a funkcemi nabízí vše těm hráčům, kteří si svoji výbavu berou s sebou na turnaje či k přátelům. Nad rámec mobility se může chlubit i nastavitelným podsvícením a úchyty pro kabeláž.

TKL v označení klávesnice je zkratka pro Tenkeyless Mechanical Keyboard, což znamená, že je bez numerické části. Díky tomu je klávesnice menší a snadno přenosná. Odolné hliníkové pouzdro pak klávesnici na cestách bezpečně chrání.

Klávesnice Thor 300 TKL používá spínače Outemu a umožňuje hráčům volit mezi dvěma oblíbenými herními variantami spínačů: modrým a červeným. Každý model je také vybaven vlastním podsvícením: zeleným pro modré spínače a bílým pro spínače červené.

Dalším herním prvkem klávesnice je podsvícení nabízející až 20 režimů. Osm z nich je určeno pro oblíbené herní žánry, jako jsou například FPS nebo MOBA. Navíc si může uživatel naprogramovat další dva režimy zcela podle sebe.

Turnajový kousek se může pochlubit i funkcí N-Key rollover, která zajišťuje, že počítač okamžitě zaznamená signál ze všech kláves i v případě, že jsou stisknuty současně. Pro zvýšení mobility je klávesnice vybavena celou řadou multimediálních kláves a praktickými úchyty pro uložení kabeláže. Gumové protiskluzové prvky zajišťují pevné usazení klávesnice na pracovní ploše. Klávesnice by měla být již k dostání za doporučenou cenu 1190 Kč.

Čtěte také: Retro vlna pokračuje. Nintendo oznámilo konzoli Mini SNES

Zdroj:

Tisková zpráva, komerční sdělení

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
Facebook komentáře