Netradiční stealth. V nepojmenovaném titulu budete hrát za zákeřnou husu

Sociopatický opeřenec útočí

Husy jsou zákeřná stvoření. Chvilku se nedíváte a už vás klovou do zadele, kradou svačinu, schovávají věci a vůbec vám z klidného farmářského života dělají opeřené peklo. No dobře, v reálu husy takovými démonickými ptáky nejsou, v nepojmenované hře od australských House House ovšem patří ke špici videoherních záporáků.

Ačkoliv to z roztomilého traileru na první pohled nevypadá, pod jednoduchým, ale líbivým grafickým kabátkem se má skrývat veselá stealth akce. Jen místo plešatých agentů či asasínů se skrytými čepely hrajete za husu. A to pěkně zákeřnou, agresivní a vychytralou husu.

Jak demonstruje video níže, vaším cílem v těle opeřeného zvířete nebude nic menšího než znepříjemnit chudákovi farmáři práci na jeho skromné zahrádce. Tu mu ukradnete svačinu, tam zase nářadí, jindy zase dostanete za úkol ho pokropit vodou. Samozřejmě vás během řádění na zahrádce nesmí načapat a chytit. To zní samo o sobě jako škodolibá zábava, kterou má navíc umocnit režim pro dvě husy.

Hra zatím nemá ani jméno, ani datum vydání, nejspíše se však objeví na Steamu někdy v průběhu příštího roku. Australští vývojáři z House House mají na kontě i bizarní kooperativní hříčku Push Me Pull You, v níž se ujmete dvou lidí s propojenými elastickými těly a zápasíte s protivníkem o míček.

Čtěte také: VIDEO – Chuchel od českých Amanita Design nešetří na roztomilosti

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře