Chcete přístup do uzavřené bety Gwentu? Zobněte si klíč zdarma!

Pro všechny, kteří ještě neochutnali návykovost zaklínačských kartiček

Samostatné vydání návykové karetní hry Gwent ze třetího Zaklínače bylo pro mnohé hráče (nás nevyjímaje) splněným přáním. Momentálně se nachází v uzavřené betě a dle všeho se jí daří více než dobře. Ne všichni ovšem mají přístup do právě probíhajícího testování, takže… je libo kód?

Díky štědrým provozovatelům portálu GwentDB (díky za svolení!) si můžete zobnout vlastní klíč do uzavřené bety hry. Mělo by jich být více než dost, tudíž stačí zavítat na stránky akce, přihlásit se přes Facebook, Youtube či Twitch a následně kliknout na odkaz, který vám vygeneruje klíč. Ten si můžete následně aktivovat na svém GOG účtu.

Aby toho nebylo málo, můžete navíc získat balíček náhodných karet zdarma i prvního Zaklínače v rozšířené edici, též na GOG. Stačí se přihlásit k odběru novinek tohoto obchodu. Je na místě dodat, že už musíte vlastnit uzavřenou betu Gwentu.

Gwentové klíče budeme rozdávat i my v průběhu dubna. Další aktuální soutěže o hry, trička nebo jen tituly zdarma najdete na naší speciální soutěžní stránce.

Čtěte také: Cyberpunk 2077 bude úspěšnější než Zaklínač, tvrdí spoluzakladatel CD Projektu RED

Zdroj:

GwentDB

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře