Hearthstone: Heroes of Warcraft

PC
Sledovat

Postavte se Arthasovi. Už zítra vychází DLC Knights of the Frozen Throne

Trocha ledu v létě neuškodí

Virtuální kartičky jsou ještě trendy. Samotný Valve je toho důkazem, jelikož chce Blizzardu vlézt do zelí se svou čerstvě oznámenou hrou Artifact. Konkurenční a masově populární Hearthstone se ovšem drží nadále a s kartičkami ze světa Warcraftu to poslední dobou vypadá čím dál tím lépe.

Vývojáři si v poslední době hýčkají komunitu různými eventy a odměnami zdarma. Navíc již zítra dorazí druhé ze tří letošních rozšíření – Knights of the Frozen Throne. Jedná se o jedinečný a originální set – do hry se konečně dostanou i Death Knightové. Neznamená to však, že se dočkáme nové classy.

Blizzard místo toho vytvořil unikátní druh karet, které nahradí běžného hrdinu jeho nemrtvou verzí. Death Knightové tak fungují podobně jako starý známý Lord Jaraxxus, jen místo sražení životů na 15 bodů přidají pět brnění a pořádně silné efekty.


Například paladin dostane přes nemrtvého Uthera do rukou 5/3 zbraň s Lifesteal a jeho hrdinská schopnost vyvolá jednoho 2/2 jezdce apokalypsy. Když se na stole sejdou všichni čtyři, nepřátelský hrdina automaticky umře a paladin tak vyhraje celou hru.

Výše zmíněné slovo Lifesteal je také staronovým efektem – už nějakou dobu se s ním chlubí Mistress of Pain. Za každé udělené poškození se hrdinovy vyléčí stejný počet životů. Pro classy bez léčivých karet a minionů tato nová schopnost určitě v mnoha případech pomůže.

Hearthstone: Knights of the Frozen Throne celkově přinese 135 nových karet – všechny si můžete prohlédnout na stránkách Hearthpwn. Každý hráč navíc zdarma získá přístup k mini dobrodružství, po splnění jeho první části získá náhodnou Death Knight kartu. Za každou další vývojáři rozdávají balíčky zdarma. Lich King a jeho parta do hry vtrhne zítra v 5 hodin ráno.

Čtěte také: Žádný Half-Life 3, ale dotové kartičky. Valve oznámil hru Artifact

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
Facebook komentáře