Hearthstone: Heroes of Warcraft

PC
Sledovat

KARTY ZDARMA: Hearthstone rozdává balíčky ke Kobolds & Catacombs

Eeeeeveryone, get in heeeeere!

Vydání nového rozšíření pro free-to-play hru vždy provází spousta nervů ze strany vývojářů. Různých problémů, které mohou se startem nastat, je nepřeberné množství. V případě Hearthstone jsou nepříjemné situace skoro nevyhnutelné, Blizzard naštěstí jde kritice naproti.

Se startem rozšíření Kobolds & Catacombs vývojáři do hry přidali pár nových questů. Hráčům tak chtěli zpříjemnit vydání obřího updatu a dát jim možnost si rozšířit digitální sbírku. Bohužel tato snaha se úplně nepovedla, některým hráčům se questy ani neukázaly, jiné zase trápí jiné technické problémy.

Blizzard o těchto nedostatcích pochopitelně ví a hráčům se rozhodl frustrace vynahradit. Všichni hráči, ať už je problémy postihly či ne, tak dostanou tři balíčky z posledního rozšíření úplně zdarma. Nabídka samozřejmě platí i v případě, že hrajete jen na telefonu.

Na PC stačí otevřít Battle.net, kliknout na ikonku dárku a poté si vybrat region, kam chcete balíčky připsat. Hráči na mobilech (avšak platí to i pro ostatní) mohou zajít na webovou verzi, kde si balíčky přičtou stejným způsobem. Blizzard neoznámil, do kdy nabídka platí, tak neotálejte!

Čtěte také: Hry roku 2017: Nejlepší střílečky

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.