Nejspíše uniklo datum vydání Mass Effect: Andromeda

Na vině je protentokrát oficiální artbook prodávaný na Amazonu.

Udržet tajné informace o AAA hrách stále tajné je v posledních letech těžší a těžší. Jednou za předčasné odhalení může brazilská ratingová agentura, jindy za to může Amazon nebo dokonce někdo z řad vývojářů. V případě Mass Effect: Andromeda za průšvih mohou poslední dva jmenovaní.

Bioware do svých her vkládají stovky hodin práce, proto chtějí ze svého světa ukázat co nejvíce, až dojde na lámání intergalaktického chleba. Společně s jejich novým RPG se tedy na pulty obchodů dostane i pořádný artbook, který by měl podle Amazonu vyjít ve stejný den jako Mass Effect: Andromeda.

Pro Evropu platí datum 23. března 2017, Amerika dostane dvoudenní náskok. To by sedělo s odsunutím vydání na začátek příštího roku i běžně rozdílným datem vydání v různých regionech. Třetí díl vyšel taky v březnu, tudíž to nezní tak nereálně. Zda nás Amazon a Bioware nevodí jen za nos, se téměř určitě dozvíme už 7. listopadu, kdy se každý rok slaví N7 Day.

Čtěte také: Konečně vyšly pořádné gameplay záběry z Mass Effect: Andromeda

 

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.