Humble Bundle rozjel nový indie balíček. Je v něm Goat Simulator i loňský Owlboy

A taky kozy!

Závislost je velmi závažný problém, který si ve většině případů vyžádá velké množství peněz. U běžných drog není problém zvýšit dávku, s nakupováním na Humble Bundle to už je podstatně horší. V každém balíčku se totiž nachází ty samé hry.

Ničemu to ale nevadí, dobré hry jsou prostě dobré hry, ještě když o jejich ceně rozhodují sami hráči. Od zajeté tradice se neodklání ani nejnovější Humble Indie Bundle 18, který tvůrci naplnili sedmi nezávislými tituly s příslibem, že za týden ještě pár přidají.

Rozhodně se při sestavování nijak neomezovali. Vedle Goat Simulatoru, který dostal o GOATY edici se všemi DLC, se v něm nachází i fantastická loňská adventura Owlboy nebo stále nedokončený Kentucky Route Zero. Na své si prostě přijde úplně každý.

Přibaleny jsou i dva soundtracky a sleva na Humble Monthly, což je měsíční služba plná AAA her. Humble Indie Bundle bude k dostání až do 30. května, na přispění na charitu máte tedy času více než dost.

Čtěte také: Humble Store spustil jarní slevy. Všem navíc rozdává hru zdarma na Steam

Humble Bundle

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*