Zahrajte si za sebevražedné batole. Nový Humble Bundle nabízí ujeté indie hry

Méně je někdy více

Nabobtnalá knihovnička je chloubou každého hráče. A je jedno, jestli se probojoval všemi kousky, nebo se na půlku Steam knihovničky ani nepodíval. Obzvláště po vzniku Humble Bundle jsou častější případy z druhé kategorie a díky microJUMBO balíčku jich ještě přibude.

Téma tentokrát padlo na malé zábavné indie hry. Nejnovější výběr je plný jednoduchých her s chytlavým konceptem, které spíše pobaví na krátké intervaly než dlouhé souvislé hodiny. A bez bolesti se přiznáme, že nám některé kousky připadají, jako kdyby je navrhoval hodně unavený nebo omámený vývojář.

Už za dolar tak hráči dostanou skákačku Geometry Dash, několikadílné RPG Space Pilgrim, vtipný trenažer urážení lidí Oh…Sir!! The Insult Simulator a WTF zážitek Pony Island. Minimálně ujeté dobrodružství s poníky za ten dolar stojí a k dohrání nejsou potřeba ani drogy. I když na to podle traileru vypadá.

Za něco přes tři dolary už Humble Bundle nabídku řádně rozšíří. Druhá stupeň nabízí druhý díl urážecího Oh… Sir!, dva díly simulátoru hack_me, střílečku Devil Daggers a Town of Salem. To vše završuje Who’s Your Daddy, kooperativní simulátor nezodpovědného rodiče či sebevražedné batolete.

Docela slušná partička za malý peníz, ne? MicroJUMBO balík si můžete zakoupit na stránkách Humble Bundlu a bude dostupný až do pondělí 21. srpna.

Čtěte také: NABÍDKA – Chceš být součástí herní branže? Přidej se do SkillZone týmu!

Humble microJUMBO Bundle

Facebook komentáře
Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
%d blogerům se to líbí: