Jihokorejské MMORPG Bless zamíří i na mobilní platformy

Další asijské MMORPG? Možná, Bless se ale dočká premiéry i mimo PC

Vydavatelství a vývojářské studio Longtu Korea, které se zaměřuje na přenosná zařízení, oznámilo mobilní verzi korejského MMORPG Bless. Předevčírem jeho zástupci podepsali licenční smlouvu s tvůrci původní hry, Neowiz Games.

Prvotní verze onlinovky Bless u nás ještě ani nevyšla a v Jižní Koreji už chystají mobilní verzi. Hra, do níž bylo investováno přes 19,8 miliónů dolarů, má dobře našlápnuto, alespoň na domácí půdě. Tam se totiž u hráčů těší velké oblibě a díky tomu se tady opět diskutuje o dalším nevídaném MMORPG nové generace – ale to už jsme párkrát slyšeli, že jo.

Vývojáři ze studia Neowiz to však s touto hrou myslí vážně. Kromě nemalého rozpočtu si k sobě dokonce pozvali i slavného skladatele Hanse Zimmera, který jim vytvořili ojedinělý soundtrack. Dále se hra chlubí řadou pozoruhodných prvků, například rozlehlým světem, v němž hráči mohou bojovat o svá území, anebo 10 různorodými rasami, které jsou rozděleny do dvou frakcí.

Bless nicméně není prvním MMORPG migrujícím se na mobilní telefony. Do finální podoby se momentálně blíží ArcheAge Begins, což je mobilní adaptace na stejnojmennou onlinovku ArcheAge, která u nás funguje téměř tři roky. Mrknou na ni můžete na withhive.com.

Bless na evropský trh (snad) dorazí začátkem roku 2017. Pokud ale umíte „očarovat“ IP blokování, můžete zkusit ruskou verzi. Tam mají už uzavřenou betaverzi, do níž se lze zaregistrovat na oficiálních stránkách.

Čtěte také: My.com oznámilo nové fantasy MMORPG Revelation Online

20161119041914a0ekgerdyafq1p0d

 

Zdroj:

2p.com

Tom Mlejnek
Jím šmakulády, píšu o hrách a mám hustou kočku.
Facebook komentáře