Nabídka práce: Warhorse hledá testery Kingdom Come: Deliverance

Pojďte, budeme si hrát!

Práce v herním byznysu je snem nejednoho hráče. Ne každý ale má talent na programování nebo design, často se tak ke své vysněné profesi nedostanou. K vývoji pořádných titulů lze naštěstí přispět i jinými způsoby. Třeba hraním.

Hry je prostě před vydáním potřeba otestovat, aby se z nich nestalo další Assassin’s Creed Unity. Díky tomu vznikla pracovní pozice Quality Assurance Tester, na kterou zrovna české studio Warhorse hledá nové posily.

Náplní práce samozřejmě není jen hraní – všechny nalezené chyby je potřeba zaznamenat a odeslat dalším týmům. Navíc si osaháte nejnovější technologie. Pořádně vyzkoušíte české středověké RPG Kingdom Come: Deliverance na PC a konzolích a také vystresujete kávovar. Vývoj her je dřina.

Stát se testerem ale není jen tak. Musíte ovládat přinejmenším základy angličtiny, orientovat se v IT a být schopný se domluvit se zbytkem týmu. Zkušenosti s testováním her jsou už jen bonus navrch. Přesnější info lze najít na stránkách Warhorse nebo stačí poslat své CV a reference na jobs@warhorsestudios.cz.

Co se týče samotného Kingdom Come: Deliverance, moc se o něj nebojíme. Podle slov Dana Vávry je vývoj z velké části hotov a nedávno také proběhl výběr obalu krabicové verze.

Čtěte také: Kingdom Come vybírá obal hry. Zahlasujte pro svého favorita

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
Facebook komentáře