První Mafia je zpět na Steamu. I s kompletním českým dabingem

Vypusťte Petra Rychlého z klece!

Česká akční modla je zpět v prodeji. Po více než pěti letech se na Steam vrátila první Mafia, která na rozdíl od verze na obchodu GOG.com obsahuje i český dabing. V obou případech ale musíte oželet původní soundtrack.

Česká gangsterská akce s Tommym Angelem, na kterou tuzemští pařani nedají dopustit, zmizela z internetové distribuce před více než pěti lety. Zřejmě za to mohla prošlá licence k použité hudbě a čachry s majiteli práv.

Mafia se minulý měsíc nejdříve objevila na GOG.com, včera pak vykoukla i na Steamu. Ani jedna verze ovšem neobsahuje původní soundtrack, což veterány zřejmě zamrzí. Teoreticky je možné importovat některé skladby do hry (jak ostatně tvrdí návod na fóru), nicméně nezaručujeme plnou funkčnost.

Na druhou stranu ale steamová verze obsahuje kompletní český dabing, o hlasy Marka Vašuta a nadávky Petra Rychlého tudíž ve hře nepřijdete (případně si je pusťte níže, pokud chcete instantní nostalgickou facku). Mafia je v prodeji za milých 9,99 euro.

Čtěte také: Na Steamu vyšla česká hra Attentat 1942. Bojuje o mezinárodní cenu

Zdroj:

Steam

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz