HRA ZDARMA: Medal of Honor: Pacific Assault je (opět) volně ke stažení

Bude k mání několik týdnů

Z vašeho pohledu to tak možná nevnímáte, ale hry zdarma se rozdávají tak často, že i my máme co dělat, abychom vyhlídli všechny zajímavé nabídky. Obzvlášť v posledních letech vydavatelé rozhazují své tituly téměř každý měsíc. Výjimkou není ani EA.

Donedávna jste si na Originu mohli bezplatně stáhnout třeba Syberii 2 (jehož pokračování bohužel nedopadlo moc slavně). Fajnovou adventuru z mrazivé Sibiře nyní nahradil druhoválečný konflikt v Pacifiku. V rámci programu On The House je totiž volně ke stažení Medal of Honor: Pacific Assault.

Tento díl se proslavil především tím, že po několikrát omleté Evropě přinesl tropické bojiště. Druhá světová válka v Pacifiku, kde si změřily síly americké námořnictvo s japonskou říší, se ve hrách moc neobjevovala. Možná i proto se hře dostalo ve své době kladných ohlasů.

Medal of Honor: Pacific Assault se rozdával už vloni v březnu. Kdo tehdy prošvihl tuhle nabídku, může si aspoň doplnit sbírku – hra je k dispozici na Originu. Už vám pak z knihovničky neuteče. Takže jako vždy – berte, dokud můžete.

Čtěte také: Steam mění pravidla pro kartičky. Chce bojovat proti falešným hrám

Zdroj:

Origin

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.