Medivh a Chromie budou noví hrdinové v Heroes of the Storm

Video s oznámením nejspíše vyšlo na oficiálním kanále Blizzardu dříve, než mělo, a bylo proto rychle staženo.

Aktualizace: Blizzard rychle vydal oficiální video odhalující obě postavy. Koukněte níže na jejich spotlight!

I mistr tesař se někdy utne a herní vývojáři nejsou žádnou výjimkou. To ovšem není žádnou útěchou pro toho člena studia Blizzard, který nechtěně zveřejnil video s oznámením dvou nových hrdinů z Heroes of the Storm o něco dříve, než se původně mělo objevit.

Trailer představoval čaroděje Medivha a časem cestujícího draka Chromie v její gnómské podobě. Obě postavy pochází z univerza Warcraftu, kde Medivh hraje poměrně výraznou roli, a stejně by tomu mělo být i na bojišti Heroes of the Storm.

Jednou z nich bude časově neomezená přeměna na havrana, jehož ostatní hrdinové nemohou jakkoliv zasáhnout a může díky tomu špehovat za nepřátelskými liniemi. Zajímavější je ale jeho schopnost vyvolat dva časově omezené teleporty, skrz které se bude moci přepravovat celý tým.

Chromie bude pochopitelně používat savé dračí schopnosti, jako je vyvolání dračího bojovníka nebo dračí let. Bohužel jí ve videu nebylo věnováno moc času a Blizzard se spíše soustředil na oznámení čtyř nových skinů.

Blizzard pochopitelně video okamžitě po zjištění své chyby stáhl, informace o hrdinech tedy nejsou zdaleka kompletní. Oficiální vydání traileru i s oznámení data, kdy budou do hry přidáni, ale nejspíše nebude dlouho trvat.

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
Facebook komentáře