Příští týden proběhne další beta Metal Gear Survive. Tentokrát i na PC

Krátce poté nás navíc čeká plná verze

Už to bude nějaký ten pátek, co se Konami rozešlo s Hideem Kodžimou. Jeho nejslavnější herní série zůstala v rukou vydavatele, zatímco Kodžima si založil vlastní studio a začal kutit podivný Death Stranding. A Konami téměř na truc oznámilo Metal Gear Survive.

Fanoušci série pochopitelně moc nadšení nebyli. Jedná se totiž o zombie mód naroubovaný do výborného pátého dílu s přidaným coopem. Metal Gear Survive tak byl odsouzen ještě dlouho předtím, než se vůbec dostal na pulty obchodů.

Japonskému vydavateli se ale nenechal shodit a s vývojem pokračoval, jako by se nic nedělo. Hra vyjde již ve středu 21. února, ještě dříve se ale dočkáme druhé otevřené bety. Tentokrát se dočkají i hráči na PC.

Beta začne ve čtvrtek 15. února a poběží až do neděle. Na PC stačí hru jednoduše sosnout přes Steam, hráči s PS4 si hru stáhnou i bez PS+. Jen majitelé Xbox One budou ke stažení potřebovat zaplacené členství Xbox Live Gold. Bližší informace můžete najít na stránkách Konami.

Čtěte také: Co letos chystá 2K? Kromě RDR2 nás možná překvapí Borderlands 3

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.