HRA ZDARMA: Ukradněte si indie zlodějinu Monaco. Máte jen 24 hodin

Hru samotnou ale krást nemusíte!

Zloději jsou často námětem filmů i videoher. Od Bendera přes Catwoman až po Garetta si člověk mohl v zástupu tichošlápků najít své oblíbence. Jedno jméno ale vždycky chybělo. To naše. Proto také přišlo Monaco, hra o zlodějích, kde hlavními jsme padouchy my.

Na rozdíl od Thiefa nás Monaco pošle do bank a klenotnictví v rolích bezejmenných zlodějů. A vývojáři nemohli udělat lepší rozhodnutí. Hlavní součástí hry je totiž co-op pro čtyři hráče, který funguje jak online, tak na jednom počítači. Na party je zlodějina jak stvořená.

Úkolem na každé mapě je samozřejmě ukrást vše cenné a co není přimontované k zemi. Celý tým tak může spolupracovat a k cíli se nenápadně proplížit, nebo spustit alarm a v celém komplexu rozpoutat úplný chaos. Výbuchy v Broforce nečekejte, přesto Monaco skrývá spoustu zábavy.

Svou kopii naštěstí nemusíte krást z pečlivě střeženého trezoru. Stačí zajít na Steam stránku, přidat si Monaco do knihovničky a vesele stahovat. Rozhodně ale neotálejte, nabídka končí zítra v 19 hodin. A pokud vám jedna hra nestačí, SteamWorld Dig nebo The Walking Dead jsou také zdarma po omezenou dobu.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Humble Bundle rozdává Steam klíče k The Walking Dead

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
Facebook komentáře