NBA 2K19 vyjde už za měsíc. Mrkněte na nový gameplay trailer s virtuálním LeBronem

Staňte se šampionem v jubilejním díle

Každoroční basketbalová seance se pomalu, ale jistě blíží. NBA 2K19 vychází 11. září letošního roku a jako připomínku během drsných letních veder vydává nový trailer. Ten za zvuku hip-hopové sklady od Jay Rocka odhaluje další gameplay záběry ze hry a chlubí se virtuální verzí Jamese LeBrona.

Fanoušci série od 2K se mohou těšit na vylepšené animace hráčů i basketbalové fígle, jako jsou přebírání míče od spoluhráčů i protivníků či realističtější střelba a fyzika míče. Vývojáři také slibují, že se hráči dočkají chytřejší umělé inteligence.

Letos franšíza slaví kulaté 20. výročí a právě James LeBron se stal hlavní tváří NBA 2K19. Třiatřicetiletý basketbalista, který nedávno přešel z Cleveland Cavaliers k Los Angeles Lakers, se tak objeví na obalu Anniversary Edition.

Samotná edice vyjde 7. září tohoto roku, tedy o čtyři dny dříve než standardní verze NBA 2K19. Základní hra zamíří na PC, PS4, XONE i Nintendo Switch s jednotnou cenovkou 70 euro.

Čtěte také: SOUHRN: Co všechno jsme se dozvěděli z gameplaye Red Dead Redemption 2?

Zdroj:

Tisková zpráva

Matěj Hausser
PC hráč, který se vyžívá hlavně ve starých RPG a strategiích. Kavárenský povaleč, začínající novinář a medicínský tryhard. Buďte na mě hodní.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.