Největší sraz Pokémon GO trenérů v ČR už o víkendu

Obrovský pokémoní sraz na Václaváku budou doprovázet cosplayeři,

Stali jste se trenérem Pokémonů a nemáte s kým společně lovit, zápasit či jen probrat svoji novou zálibu? Už nemusíte zoufat. Tuto sobotu se v Praze na Václavském náměstí uskuteční největší akce pro více než tisíc fanoušků Pokémon GO. 

Kromě zvěčnění se sličnou cosplayerkou jako je Teresa Yagami Chan z cosplay team33 před fotostěnou můžete na akci vyhrát množství zajímavých cen jako mobilní telefon, powerbanky Xiaomi s kapacitou 16 000 mAh, sběratelské figurky a další. Pokud by se vám v soutěži nezadařilo, můžete alespoň využít slevy od CZC právě na zmíněné powerbanky či telefony vhodné ke hraní Pokémon GO. Slevové kódy mají platnost do konce července.

Powerbanky:  XiaomiGO100 ve výši 100 Kč
Mobilní telefony: XiaomiGO400 ve výši 400 Kč

pokemon sraz vaclavak

Hlavní náplní programu samozřejmě budou pokémoni samotní. Po dobu dvou hodin budou na náměstí aktivovány Lure Moduly, které přilákají do oblasti stovky pokémonů a zajistí tak trenérům obrovské množství zkušeností.

Ty mohou nasbírat i při boji o stadion, nacházející se přesně pod legendárním koněm. Organizátoři ADP a SkillCraft využili i této skutečnosti a k boji připravili soutěž. Stačí tedy se svým týmem stadion udržet pod nadvládou po co nejdelší dobu a výhra je vaše.

Pokud by se vám do Prahy v sobotu nepodařilo dorazit, můžete alespoň využít online soutěží a giveaway!

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře