DLC pro Nier: Automata oznámeno. Nabídne prezidenta Square Enixu jako bosse

A přijde i CEO Platinum Games!

Japonsko je země zázraků, podivností a také her. Do všech tří kategorií spadá i v únoru vydaný Nier: Automata. Pro vývojáře z Platinum Games se jedná o pořádný úspěch, jelikož nedávno oslavili milion prodaných kusů. A při té příležitosti oznámili nadcházející DLC.

Balíček ponese příhodné jméno The Colosseum, jedná se totiž o bojovou arénu. V ní skrze různé challenge půjde odemknout kosmetické předměty pro hlavní hrdiny. Avšak nebyli by to Japonci, kdyby si své DLC pořádně neokořenili.

Nier: Automata již obsahoval několik momentů, ve kterých bořil čtvrtou stěnu. První přídavek ale všechny jasně překoná – jeho bossy budou šéfové Square Enixu a Platinum Games. Josuke Macuda ani Keniči Sato navíc nejsou žádná ořezávátka.

Prezident Square Enixu po hráčích střílí desítky kopií jeho hlavy, CEO Platinum Games mu zase příhodně pomáhá. Gesto je to od vývojářů krásné, snad se podobných ujetostí dočkáme i od západních vývojářů. Například za smích Bena Brodea v Hearthstonu bychom klidně dali i ledvinu.

Vydání The Colosseum je stanoveno na 2. květen, bohužel datum platí jen pro Japonsko. Ostatní teritoria zatím nemají ani slíbeno, že DLC dostanou.

Čtěte také: Výroba Nintendo Classic Mini je u konce. Poslední várka vyjde do konce dubna

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
Facebook komentáře