Nový Battlefield, Mass Effect i Titanfall vyjdou do dubna roku 2017

Jeden nebo dva tituly by se měly objevit již na podzim tohoto roku.

Po včerejší zprávě o EA a jejich neúčasti na E3 je jasné, že za oponou kují nějaké pikle, a rozhodně nemalé. Ačkoliv pro letošní rok nemají pevné datum vydání u žádného svého titulu, nejspíše se všech větších pecek dočkáme do jara toho příštího. Včetně jmen jako Battlefield, Mass Effect či Titanfall.

Podle Game Informeru se všechny tři jmenované AAA tituly (včetně několika dalších projektů) objeví na trhu někdy mezi říjnem 2016 a dubnem 2017, velká část z nich již před Vánocemi. Týká se to především Battlefieldu, jehož oznámení nejspíše připadne nové akci EA Play.

Konkretizace datum vydání Mass Effectu i odhalení Titanfallu 2 mu zřejmě bude sekundovat. Pro tento půlrok si EA naplánoval dva tituly, a to Unravel, jenž vyjde již za pár týdnů, a květnový Mirror’s Edge Catalyst.

battlefield 4 img

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře