Nový Humble Bundle nabízí Project CARS za hubičku. Společně s dalšími hrami

Pac-man je tam taky!

Humble Bundle je úžasná stránka, která prodejem výhodných herních balíčků pomáhá charitám a vývojářům po celém světě. Každý měsíc jejich „bundly“ vyberou stovky tisíc dolarů, jež poté rozdělí podle přání hráčů. Tato spolupráce je výhodná pro všechny strany, není tedy divu, že se někteří vydavatelé vrací s dalšími svými tituly. Třeba s Project CARS.

Svůj comeback na Humble Bundle před pár dny udělal japonský velikán Bandai Namco. Jeho první spolupráce se známým webem proběhla v roce 2015, kdy většinu hráčů nalákal na první Dark Souls. V Humble Bandai Namco Bundle 2 sice kultovní RPG chybí, avšak zbytek balíčku jej hravě nahradí.

V základu za dolar se vrací povedená mlátička Enslaved nebo nový Pac-man 256. Pokud ale přehodíte průměrnou částku, která se momentálně pohybuje kolem €8, dostanete závody Project Cars nebo Warhammer 40 000: Eternal Crusade. V nabídce je Tales of Zestiria pro otakui za €15 i rozpracovaný horor Little Nightmares, stojí ale €32. Za necelých 6 dnů přibudou další kousky.

Humble Bandai Namco Bundle 2 poběží až do úterý 14. února. Pokud se vám alespoň jedna z her líbí, tak neváhejte a přihoďte vývojářům a charitě pár dolarů. Nikdy není zaručeno, že se některá z nich do nabídky vrátí.

Čtěte také: Stolní Warhammer pod palbou ochránců zvířat. Žádají odstranění kožichů

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
Facebook komentáře