Nvidia odhalila screeny z nové mapy do PUBG. Zítra rozdá tisíce kopií hry

Třeba se vám poštěstí

PlayerUnknown’s Battleground (či zkráceně PUBG) se daří jako žádné jiné early access hře. Důkazem jsou nejen pohádkové prodeje, ale i počet aktivních hráčů na Steamu. S blížícím se finišem Nvidia vypustila na světlo světa pár ukázek z chystané pouštní mapy a plánuje rozdat tisíce kopií hry.

Nové screenshoty ukazují, jak moc se krajina liší od toho, co známe z původní mapy Erangel. Nabídne válkou zdevastované město s celou řadou neúplných několikapatrových budov, chybět nebude ani rozlehlé nákupní středisko. Venkov je situován do nehostinné westernové pouště. Hráči tu najdou spoustu otevřených prostranství s občasnými známkami civilizace, jako jsou malé vesnice, osamocené přízemní domky nebo velké sklady.

Naftové plošiny, stěny kaňonů, věže nebo opuštěné jeřáby nabídnou spoustu zajímavých útočišť pro odstřelovače, zatímco hráči hledající zajímavé kusy vybavení si přijdou na své v městské zástavbě. Zdevastovaná krajina bude skvělým místem pro vypjaté souboje v pozdějších fázích hry, kdy se kruh ohraničující herní plochu stáhne natolik, že vyžene hráče z měst do otevřené pouště.

U příležitosti blížícího se vydání nové pouštní mapy Nvidia rozdá přesně 5000 kopií PUBG náhodným registrovaným uživatelům GeForce Experience. Klíče budou rozeslány přes GeForce Experience klienta už zítra, tedy 21. listopadu. Pokud tedy desktopovou aplikaci ještě nemáte, stačí si ji stáhnout na stránkách Nvidie, zaregistrovat se a držet si palce.

A ano, GeForce Experience si mohou stáhnout i majitelé AMD grafáren, alespoň podle některých návodů na redditu. Zde je ovšem nutno zdůraznit, že Nvidia může „falešné“ uživatele aplikace vyfiltrovat ve výběru.

Čtěte také: PUBG se už prodalo přes 20 milionů kopií. Denně se chlubí 2 miliony hráči

Zdroj:

Tisková zpráva (redakčně upraveno)

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz