Obrovský monitor ZOWIE by BenQ nabídne na svých 27″ progamerům maximální pohodlí

Nová vlajková loď ZOWIE by BenQ skrývá mnohem více než jen štědré rozlišení

ZOWIE by BenQ, značka produktů pro eSport, uvádí na trh monitor XL2735. Nová vlajková loď nabízí 27palcový displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů a unikátní technologií Dynamic Accuracy „DyAc“, zlepšující kvalitu zobrazení rychle se měnících scén s vysokou obnovovací frekvencí 144 Hz. Inovací se dočkal také ovladač S-Switch s vlastní pamětí a rámeček se speciální povrchovou úpravou osazený stínící clonou.

Moderní design monitoru ZOWIE by BenQ XL2735 navazuje na předchozí úspěšné herní modely. Dominantní černou barvu ozvláštňují drobné červené doplňky včetně ukazatelů individuálního výškového nastavení, otočení nebo naklopení. Nechybí tradiční madlo pro snadný transport, pořadač na kabely v podobě otvoru v noze monitoru a vysunovací háček vhodný k uložení sluchátek. Novinkou je osazení stínící clony pro maximální soustředění na hru a jedinečně upravený povrch rámečku eliminující rušivé odlesky.

Populární ovladač S-Switch slouží k usnadnění ovládání a orientace v menu monitoru. Integrovaná paměť umožňuje uložit až 3 uživatelské profily a přenášet je tak například na jiné soutěžní místo bez nutnosti instalace ovladačů.

xl2735_regular_back_right45_low-1


Precizní dynamický obraz

Do monitoru byly integrovány nejnovější prvky vylepšující kvalitu a plynulost obrazu. Exkluzivní technologie Dynamic Accuracy „DyAc“ zajišťuje přesnost a čistotu zobrazení zejména při pohybu a hráčům tak dodává vyšší jistotu, že zasáhnou soupeře a nikoli jeho stín.

Dostupná je také funkce Color Vibrance pro vysokou flexibilitu nastavení prostřednictvím 20 přednastavených úrovní sytosti barev či Black eQualizer zvyšující viditelnost v tmavých místech, aniž by došlo k přesvícení světlých oblastí.

Již tradičním vybavením jsou pak technologie pro ochranu zraku hráčů Flicker-free a Low Blue Light. eSport monitor ZOWIE by BenQ XL2735 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 20 990 Kč s DPH v České republice a 779 euro s DPH na Slovensku. Pro více informací navštivte ZOWIE.BenQ.com.

Čtěte také: Staňte se tenisovou legendou! Stačí vám internetový prohlížeč

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění - Inzerce

Jakub Kainc
Zarytý PC hráč se závislostí na Early Access titulech. Moje posedlost nakupováním drahého hardwaru a snahou o vytvoření sebevědomé umělé inteligence nás pravděpodobně zahubí, a proto, pokud mě uvidíte utíkat po ulici, tak doporučuji se přidat.
Facebook komentáře