Odstartoval pátý ROG Extreme Gaming v hlubinách solného dolu – sledujte živé vysílání

Dole v dole se odehraje další část ROG Extreme Gaming

Progamingový cyklus ROG Extreme Gaming se už protočil na hladinách Vltavy i samotném vrcholku Lomnického štítu ve Vysokých Tatrách. Nyní si organizátoři netradiční akce vyhlédli nový extrém a přesouvají se pod zem – čeští reprezentanti v CS: GO si změří síly se svými polskými protějšky v hlubinách solného dolu.

Duel mezi českým týmem eXtatus a polskými progamery ATB v Counter-Strike: Global Offensive se odehraje v solném dole Wieliczka. A rozhodně zde nemluvíme o ledajaké studené díře. Jedná se o jeden z nejstarších a nejhlubších solných dolů na světě a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. „Pro 5. díl ROG Extreme Gaming jsme chtěli najít opravdu unikátní místo, které by zážitkově dokázalo předčit dokonce i Vysoké Tatry,“ píšou organizátoři na facebookové události.

Progamingovým dýchánkem pod zemí bude provádět známý český streamer DeeThane. Vítěz duelu bere 35 000 Kč, poražený pak 15 000 Kč z padesátitisícového prizepoolu. Hrát se bude na herních Asus ROG noteboocích G752 a herních monitorech PG248Q. Více informací i minulé díly duelů najdete na stránkách ROG Extreme Gaming.

Livestream z mezinárodního duelu můžete sledovat níže.

Sledujte živé video z kanálu HITPOINTCZ na www.twitch.tv

Zdroj:

Vlastní

Matěj Čečetka
Jsme jen náctiletý virtuální tulák, který se omylem připletl do SKillZone a od té doby slouží jako věrný poskok a nosič věcí. Mám to tak rád.
Facebook komentáře