Rozjedete Outlast 2? HW nároky se drží příjemně při zemi

Zahrají si i majitelé starších strojů

Závěr jara vskutku patří hororovým hrám. Zatímco adventura Little Nightmares už sbírá první kladné ohlasy, polský kousek Inner Chains takticky odložil svou premiéru na druhou půlku května. Outlast 2 je holt silným konkurentem a zdá se být svou pozicí na trhu více než jistý, když navíc vyjde bez DRM.

Pokračování hororové adventury, která se dočkala velice kladného přijetí od (vyschízovaných) hráčů a herních kritiků, se nyní vytáhla se svými hardwarovými nároky. Ty se drží příjemně při zemi a Outlast 2 tak rozjedou i starší sestavy.

Pro rozběhnutí hry si vystačíte s procesorem i3-530 a 4 GB RAM. Velkým překvapením byly požadavky na grafickou kartu – steamová stránka uvádí jako minimum stařičkou GeForce GTX 260, případně ATI Radeon HD 4870 s 1 GB VRAM. Zbylé požadavky už asi nikoho nevytrhnou – 30 GB místa v dnešní době není tolik. Na hru si budou moci sáhnout i heretici se systémem Windows Vista.

Pro úplnost připomínáme, že Outlast 2 vyjde 25. dubna na PC, XONE a PS4. Ve stejný den bude k mání i speciální Trinity edice, která nabídne všechny tři outlastí tituly (tedy včetně Whistleblowera) v jednom balení.

Čtěte také: Resident Evil v reálu? Mrkněte se na povedené (a děsivé) video

Zdroj:

Steam

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře