Overwatch hraje již 20 milionů hráčů, dostal halloweenský update

Společně s novým sezónním eventem hra překonala i velmi příjemný milník.

I napříč tomu, že je Overwatch nejmladší hrou z rodiny Blizzardu, si pár měsíců po svém vydání našla miliony věrných fanoušků. A není se čemu divit, vývojářský tým se pečlivě stará o stav hry i spokojenost hráčů. Vedle častých updatů připravili už druhý event, jenž vyšel sotva dva měsíce po startu Summer Games.

Halloween Terror se pochopitelně ponese v duchu amerického svátku zesnulých. Do hry přinesl nové strašidelné skiny pro hrdiny, vítězné pózy a další kosmetické předměty. Ty budou dostupné v nových lootboxech, které hráči po dobu konání získají místo normálních beden. Menší změnou proti olympijské akci je možnost koupit kosmetické předměty za in-game měnu.

Až do konce Halloweenu je dostupný i nový brawl Junkenstein’s Revenge. V něm se čtyři hráči postaví hordě robotů a čtyř bossů, proti nimž budou bránit hradní brány. Novinkou jsou i žebříčky, na kterých se můžete podívat, kdo si proti dr. Junkensteinovi a jeho nemrtvým přátelům vedl nejlépe.

Halloween Terror bude dostupný až do 1. listopadu. Po jeho konci budou všechny kosmetické předměty nedostupné až do příštích amerických dušiček. Raději si proto pospěšte, nového obsahu rozhodně není málo.

Čtěte také: Brazzers natočili pornoparodii na Overwatch

Zdroj:

Tisková zpráva

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
Facebook komentáře