Podívejte se na 20 minut z XCOM 2

Konečně skončilo informační embargo a internet je bombardován novými záběry ze hry.

Na pokračování série XCOM si sice ještě do února příštího roku počkáme, ale už nyní můžeme obdivovat krásy a nástrahy lovu mimozemšťanů. I když se teda tentokrát objevíme spíše v pozici lovné zvěře.

XCOM 2 se odehrává 20 let po událostech v Enemy Unknown a jak už z předešlých zpráv víme, budoucnost není zrovna růžová. Mimozemšťané vládnou Zemi s příslibem lepších zítřků, a jak už to bývá, není to jejich pravý úmysl. Jednotky XCOM jsou po vítězství emzáků roztříštěny a bude jen na vás, abyste se pokusili zorganizovat odboj a vyhodit své dobyvatele zpátky, odkud přišli.

I přesto, že hra vychází až za tři měsíce, se vývojáři z Firaxis se hrou chlubí už teď. Jak můžete vidět na videu níže, hra má skvělou atmosféru jako její předchůdce z roku 2012. Snad se bude hrát stejně skvěle. (A podle zahraničních preview ano! Pozn. Tran)

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.