Psík Mimpi se vrací v pokračování české mobilní plošinovky

I psi mají své sny.

Mobilním hrám se věnujeme okrajově, ale českým ručičkám prostor rádi dáme. Tuzemské vývojářské studio Silicon Jelly vydalo první verzi své hopsačky Mimpi Dreams, v němž coby dášenkovsky vypadající hafan procházíte snovými úrovněmi.

Samozřejmě nepůjde o žádnou procházku růžovou zahradou, Mimpi se ve svých snech bude muset postavit různým překážkám a logickým hádankám. Oproti tradičním plošinovkám však můžete přímo manipulovat s prostředím, ať už jde o posouvání bedniček ti klikáním na aktivní body na mapě.

Roztomilosti je zde dost na rozdávání a audiovizuální složka rozhodně neurazí. Softlaunch verze Mimpi Dreams vyšla jen v České a Slovenské republice, Indonésii a Indii. Jen znovu připomínáme, že se (zatím) jedná o mobilní hru jen pro iOS zařízení. Za snové dobrodružství si zaplatíte sympatických €2,99.

Facebook komentáře
Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
%d blogerům se to líbí: